Darujte zážitek :-)

08.12.2012 23:55

Chystáte překvapení nebo hledáte nevšední dárek pro své přátele či blízké?

 
Nabízíme Vám jedinečný žážitek:

"POPRVÉ V SEDLE"

 

 

Tato nabídka je vhodná pro všechny lidičky, kteří mají rádi koně, ale zatím nikdy neměli možnost mít s těmito úžasnými zvířaty bližší kontakt. Touží poznat jejich prostředí, způsob komunikace i jak se o ně postarat. Tento zážitek představuje milý, poučný a bezpečný způsob, jak se seznámit se všemi radostmi i povinnostmi spojenými s chovem koně. Celý zážitek trvá cca 3 hodiny

Vydáme se za koníkem do ohrady, kde se s ním seznámíme, vysvětlíme si základní zásady přístupu ke koni a odvedeme si ho do stáje.Ve stáji si vysvětlíme, jak se kůň čistí, sedlá a jaké jsou zásady jízdy na koni a pohybu v terénu. Naučíte se koníka nasedlat,  nasedat do sedla i sesedat. Vysvětlíme si podstatu korektního sedu, vedení koně a vyjdeme na vyjížďku/procházku. Kůň je po celou dobu veden na vodítku v kroku. Místy je možné pro zdatnější jezdce naklusat. Vyjdeme si do krásných luk a lesů nad stájemi a na chvilku se zastavíme např. u Velkopařezitého rybníka, kde se v létě můžete vykoupat a pak zpět přes louky domů. Po návratu do stáje koníka odsedláte, vyčistíte kopýtka, koníkovi připravíte večeři a odvedete si ho do boxu.

Součástí balíčku je občerstvení:

  • káva (máme vynikající preso z presovače), čaj či jiný nápoj z nabídky
  • čerstvě upečená domácí buchta
  • sklenice domácího jablečného moštu
  • a třeba i jeden prcek hradeckého rumu na kuráž

Po akci při rozloučení dostanete upomínkový certifikát.

Pozn.: Celou dobu budete pod dohledem kvalifikované cvičitelky. Nabídka je vhodná i pro děti od 12 let.
Pro lepší představu si prohlédněte několik fotografií Davida a Evičky v úvodu nabídky, kteří už si to u nás moc užili. :-)